Profil společnosti

Interierové studio ALKA

Návrhům a realizacím kuchyní a interiérů se věnujeme již od roku 2000. Spolupracujeme s českou nábytkářskou firmou HANÁK NÁBYTEK, a.s., která bezpochyby patří k nejkvalitnějším výrobcům nábytku nejen v České republice, ale i v Evropě.

Poskytujeme odborné poradenství a optimální řešení. Vybírat můžete z mnoha druhů kvalitních materiálů, od velkého množstvím lamin v různých módních odstínech nebo dekorech dřevin, až po lakované povrchy a luxusní exotické dýhy. Náš tým již úspěšně realizoval více než tisíc kuchyní a interiérů.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s 30letou tradicí, za níž stojí už 3 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje moderní nábytek v dřevodekorech a jednostranném laku.